خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 لوگو دیزاین خرید چراغ قوه چراغ قوه RL 330 T6 چراغ قوه
حذف در پنل کاربری [X]
ژل تاخيري رنگ آبي ايموشن

ژل تاخيري رنگ آبي ايموشن

نام محصول : ژل تاخيري آبي ايموشن

يكي از مشكلات رايج در بين زن و شوهر ها مشكل زود انزالي مرد است . انزال زودرس زماني رخ ميدهد كه مرد خيلي سريعتر از زماني كه انتظار دارد به ارگاسم و اوج لذت جنسي ميرسد بنابر اين نمي تواند همسر خود را به ارگاسم برساند و اين اتفاق رفته رفته زن و شوهر را از هم دور كرد و مي تواند زمينه ساز طلاق گردد .

براي حل اين مشكل پزشكان محصولاتي رو پيشنهاد دادند كه حاوي ليودوكايئن بودند . ليدوكائين با كم كردن حساسيت بيش از اندازه ي آلت به صورت مستقيم به افزايش مدت زمان رابطه كمك مي كند . ژل تاخيري آبي ايموشن حاوي ليدوكائين بوده و با جلوگيري از زود انزالي در آقايان باعث افزايش مدت زمان رابطه ي زناشويي در زوجين ميشود.

ايموشن آبي انزال را در آقايان به تاخير مي اندازد ، مدت زمان رابطه ي زناشويي را افزايش مي دهد و باعث افزايش رضايت زوجين در روابط زناشويي خواهد شد .اگر انزال زودرس در رابطه برايتان به مساله اي كلافه كننده و آزاردهنده تبديل شده ، ديگر نياز نيست نگران اين مشكل باشيد ، ايموشن آبي چاره ساز مشكل شما خواهد بود

ايموشن آبي با فرمولي Water Base (آب پايه) توليد شده و عوارضي براي فرد استفاده كننده نخواهد داشت.
خلاصه ويژگي هاي ژل زودانزالي ايموشن Emotion آبي رنگ :

ژل تاخيري براي استفاده آقايان مي باشد

داراي مجوز IRC از وزارت بهداشت به شماره 1228185274

براي مشاهده مجوز اينجا كليك كنيد

داراي گواهينامه GMP از سازمان غذا و دارو

داراي گواهيانمه CE از اتحاديه اروپا

داراي گواهينامه بين المللي UKAS

داراي گواهينامه هاي بين المللي ISO 2000 , 2001

داراي نشان حلال

حاوي 75 ميلي ليتر (75گرم) ژل تاخيري موضعي

تاريخ انقضا : 3 سال پس از تاريخ توليدنكات مهم :

استفاده از ژل به اندازه اي كه تمام آلت آغشته به ژل شود كافي است و نياز نيست حجم زيادي ژل و يا با ضخامت بالا استفاده نماييد.

ژل آبي صرفا براي تاخير در انزال هنگام نزديكي است و از زمان شروع نزديكي ، انزال را حدودا ۴۵ دقيقه (به صورت ميانگين) به تاخير مي اندازد ، بنابراين اين گونه نخواهد بود كه تاثير دائمي داشته باشد ، و هر بار پيش از انجام رابطه مطابق دستورالعمل مي بايست از آن استفاده شود.

طبق مجوز ، فروش و استفاده از اين فرآورده نياز به نسخه ي پزشك ندارد (فروش به صورت آزاد است)نحوه استفاده :

مقداري از ژل را بر روي آلت پمپ كرده و موضع را ماساژ دهيد و پس از ۳۰ دقيقه با آب و بدون هيچ ماده شوينده آلت را شستشو دهيد. آقاياني كه پوست تيره دارند و يا تنومند و ورزشكار هستند جهت اثر بخشي بهتر مدت زمان بيشتري ژل را برروي آلت خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.ژل تاخيري ايموشن ( ايموشن آبي )


35000 تومان